Modifikácie

Telesné Modifikácie

Naše štúdio ponúka aj telesné modifikácie „tvrdšieho charakteru“, ktoré sú trvalé. Ide najmä o split jazyka, tzv. tongue split alebo po slovensky hadí jazyk, taktiež subdermálny implantát alebo podkožný implantát. Sme schopní a ochotní zabezpečiť aj netradičnejšie požiadavky. Záleží to od vašich potrieb, predstáv a želaní. Samozrejme, sú aj veci, ktoré robiť nechceme a to z dôvodu, že si myslíme, že dané zákroky sú neprimerane nebezpečné alebo sú ľahko dostupné u iných odborníkov (ako napr. chirurgia).


Telesné modifikácie nerobíme hocikomu. Potrebujeme vedieť, že zákazník, ktorý ich chce, si naozaj uvedomuje, čo sa chystá podstúpiť a aké následky to bude/môže mať v jeho živote. Pred zákrokom je nevyhnutné sa vždy stretnúť osobne a prediskutovať možnosti a riziká. Keďže ide o ťažké zákroky, ktoré môžu byt aj nebezpečné, určite nepatria do rúk amatérom alebo ľudom, ktorí nemajú potrebné znalosti, skúsenosti, priestory a vybavenie! Preto, ak máte záujem o podobné služby, je potrebné si poriadne premyslieť, koho oslovíte. Veríme, že spĺňame všetky potrebné požiadavky

Podmienky
Na tieto zákroky je bezpodmienečne nutné, aby boli splnené určité požiadavky - zákazník musí vedieť všetko o danej modifikácii a musí ju naozaj chcieť. Na druhej strane, my musíme mať dostatočné znalosti, skúsenosti a v neposlednom rade materiálne a priestorové vybavenie. Ako jediní na Slovensku sa môžeme pochváliť tým, že všetky tieto požiadavky vieme splniť. Chceme upozorniť na to, že je naozaj potrebné, aby boli spomenuté podmienky dodržané, v opačnom prípade môžu byt všetky body modifikácie pre zákazníka nebezpečné!

Druhy
Predstavíme vám aspoň dve z telesných modifikácií, ktoré robíme. Budeme radi, ak sa na nás obrátite s akoukoľvek inou požiadavkou, ktorú s vami radi prediskutujeme. Neváhajte a pre prípadné informácie nás kontaktuje.

Split jazyka:
Ide o prerezanie jazyka od špičky smerom dovnútra, v najväčšej dĺžke maximálne po uzdičku jazyka. Ideálne je mať predtým piercing v jazyku, ktorý môžeme zväčšovať a tak zabezpečiť najhlbšie miesto rezu proti zrastaniu. Dôležitý je aj fakt, že nie každý človek má jazyk vhodný na tongue split, niekedy je jazyk príliš krátky. Tento zákrok vyžaduje dobrú fyzickú kondíciu zákazníka. Pri hojení, ktoré môže trvať aj cca 6 týždňov, je potrebné dodržiavať naše rady, starostlivosť a procedúry, ktoré odporúčame. Takisto treba rátať s týždňom kedy nebudete môcť rozprávať. Po zahojení máte jazyk na konci rozdelený na dva, čo vám umožňuje nielen sa s ním efektne hrať :). Rozdvojenie jazyka nespôsobuje šušlanie ani iné rečové poruchy.

Implantát:
Implantát alebo subdermálny implantát je procedúra, kedy sa šperk zavedie pod kožu - do subdermy. Šperky sú vyrobené z materiálu, ktorý je certifikovaný na takéto použitie - biodegradable grade. Vhodným materiálom je silikón. Je potrebné správne zvoliť rozmer, miesto a materiál šperku, aby nositeľa nijakým spôsobom neiritoval a neobmedzoval. V blízkosti miesta, kde chceme mať implantát, spravíme rez a cez tento rez vytvoríme podkožnú kapsu. Šperk pod kožu vložíme a zafixujeme zvonka, ranku zašijeme. Implantát sa hojí cca 8 až 12 týždňov a výsledkom je šperk zasadený pod kožu, obrastený tkanivom - subdermou, ktorý vytvára 3D efekt.


 

Kontaktujte nás

PO-PI 10:00 - 18:00
SO-NE zatvorené
Dostanete sa k nám autobusmi číslo:
21, 25, 32, 41, 83, 84, 93, 184
Dostanete sa k nám trolejbusmi číslo:
204, 209, 212
Parkovanie:
parkovanie možné v okolí

© 2018 Bodygallery
Created by www.disweb.sk