Modifikácie

Modifikácie

Suspension
Táto oblasť je našou špecialitou. Prinášame ľudom zážitky a služby, ktoré neprináša nikto iný. Ide o extrémnejšie formy body artu a aktivity s tým spojené. Sme presvedčení, že nech robíte čokoľvek, ak tým neubližujete ostatným a robíte tým radosť sebe, robte to. To je presne extreme session. Komunita ľudí alebo jednotlivci, ktorí chcú niečo viac, niečo originálne. Ak k ním patríte, prinášame Vám zážitky hrubšieho rázu.

Telesné modifikácie 

Naše štúdio ponúka aj telesné modifikácie „tvrdšieho charakteru“, ktoré sú trvalé. Ide najmä o split jazyka, tzv. tongue split alebo po slovensky hadí jazyk, taktiež subdermálny implantát alebo podkožný implantát. Sme schopní a ochotní zabezpečiť aj netradičnejšie požiadavky. Záleží to od vašich potrieb, predstáv a želaní. Samozrejme, sú aj veci, ktoré robiť nechceme a to z dôvodu, že si myslíme, že dané zákroky sú neprimerane nebezpečné alebo sú ľahko dostupné u iných odborníkov (ako napr. chirurgia).

Venujeme sa aj skarifikácii. Existujú dve možnosti ako jazvu spraviť -  Cutting ( je forma skarifikácie, teda jazvenie) alebo Branding (je ako cutting, jazva sa však tvorí teplom, teda spálením vrchnej časti pokožky) 

Pre viac informácii o jednotlivých modifikáciach rozkliknite  menu :) 

Kontaktujte nás

PO-PI 10:00 - 18:00
SO-NE zatvorené
Dostanete sa k nám autobusmi číslo:
21, 25, 32, 41, 83, 84, 93, 184
Dostanete sa k nám trolejbusmi číslo:
204, 209, 212
Parkovanie:
parkovanie možné v okolí

© 2018 Bodygallery
Created by www.disweb.sk