Modifikácie

Scarifikácia

Cutting
Cutting je forma skarifikácie, teda jazvenie. Porušením vrchnej vrstvy kože vytvoríme ranu, ktorú telo zahojí jazvou. Pri tejto technike neporušujeme pokožku hlbšie ako pri tetovaní. Samotný obrázok - motív je tvorený jazvou, ktorú telo vytvorí počas procesu hojenia. Cutting robíme už roky a začali sme s ním ako prví na Slovensku. Cutting síce má svoje technické limity (detailnosť motívu, umiestnenie ... atď), avšak je veľmi originálnym spôsobom zdobenia tela. Na všetky otázky radi odpovieme, stačí nás kontaktovať.

Cutting robíme len dospelým ľuďom, po osobnej konzultácii.

Branding
Branding je ako cutting, jazva sa však tvorí teplom, teda spálením vrchnej časti pokožky. Bolestivosť nie je veľká, lebo pri priložení žeravého telesa sú receptory bolesti na koži okamžite mŕtve. Jazva a teda aj finálny výsledok je ,,menej pod kontrolou“, a preto to nie je nami preferovaná technika na jazvenie/skarifikáciu. Napriek tomu, venujeme sa aj tejto technike. K dispozícii máme , „horúce pero“, ktorým vám vieme obrázok vytvoriť ako aj možnosť robenia foriem (celý tvar z jedného kusu, ktorý nahrejeme) na zákazku.

Branding robíme len dospelým ľuďom, po osobnej konzultácii.

Ceny sa pohybujú v takom rozmedzí ako u ostatných profesionálnych štúdií, ktoré tieto služby ponúkajú. Ceny závisia od konkrétnej techniky a motívu, preto vás prosíme, aby ste sa u nás informovali a dohodli si konzultáciu v štúdiu.

Kontaktujte nás

PO-PI 10:00 - 18:00
SO-NE zatvorené
Dostanete sa k nám autobusmi číslo:
21, 25, 32, 41, 83, 84, 93, 184
Dostanete sa k nám trolejbusmi číslo:
204, 209, 212
Parkovanie:
parkovanie možné v okolí

© 2018 Bodygallery
Created by www.disweb.sk